Ekologia jest się modna

Meble z drewna z recyklingu. 

Drewno z recyklingu jest bardzo jest bardzo wdzięcznym materiałem który inspiruje do tworzenia nowych projektów. Styl ekologiczny jest coraz bardziej popularny dzięki rosnącej świadomości jak bardzo eksploatowane są zasobu ziemi przez drastyczną gospodarkę, która bezlitośnie niszczy zasoby naturalne.  Nasze produkty z impetem wkraczają na salony zyskując coraz nowsze, wyrafinowane formy, nie tracąc oku swojej naturalności.

Ekologia jest już modna, a meble z recyklingu stały się jego odpowiednikiem

Stare drewno może posłużyć do stworzenia oryginalnego stołu w restauracji, domu czy w firmie. Rama do lustra na wymiar będzie świetnym uzupełnieniem do  łazienki  Meble ze starego drewna coraz częściej dostępne są w małych sklepikach czy galeriach.

Meble ze starego drewna z odzysku czy meble ze starych bali coraz częściej pojawiają się aranżacjach pomieszczeń domowych. Ciekawym pomysłem który jest u nas cieszy się największom popularnością  są te  meble na zamówienie wykonane częściowo ze starego drewna uzupełnione masą żywiczną. Tworzy to  unikatową aranżację Twojej przestrzeni .

Comments (03)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Add to cart