Innova Barva

 

 
 
 

Jesteśmy małą rodzinną firmą. Od wielu lat projektujemy i produkuje niestandardowe meble drewniane i metalowe.  Doświadczony producent mebli, roku 2001. tworzymy autentyczne, ręcznie robione meble na zamówienie, pracując w swoim uroczym warsztacie stolarskim .Każdy egzemplarz jest całkowicie wyjątkowy. Każdy tworzony produkt jest wynikiem ciężkiej rzemieślniczej pracy.

Naszym celem jest tworzenie  najwyższej jakości, jedynych w swoim rodzaju elementów użytkowych i dekoracyjnych dla Twojego domu.

Nasza firma cieszy się zainteresowaniem dzięki wykorzystaniu nieszablonowemu działaniu oraz wykorzystaniu produktów składowych z recyklingu. Drewno i metal jest pozyskiwany w miejscach gdzie są składowane do ponownego przetworzenia lub utylizacji.

Staramy się nie marnować zasobów Naszej ziem. Każdy projekt to poszukiwanie drewna czy stali o unikatowym kształcie i wymiarach.

Ekologicznie i naturalnie

Nasze niestandardowe projekty są wykonywane przy użyciu wyłącznie przyjaznych dla środowiska materiałów i procesów.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Innova Barva, po prostu zadzwoń do nas pod numer +48 782 198 107 lub przejdź do strony „Kontakt” w tej witrynie internetowej i wypełnij i wyślij formularz .Oczekujemy na kontakt zwrotny! bądź EKO z nami

Innova Barva

Add to cart