Drzwi przesuwne na wymiar​

Drzwi przesuwne oczywiście że tak! Drzwi przesuwne na wymiar z recyklingu

W naszej  znajdziesz nowoczesne systemy drzwi przesuwnych z recyklingu . Każde są wykonane na wymiar. Poszczególne produkty różnią się wyglądem.

Wszystkie drzwi przesuwne wykonujemy ściśle według Twojego pomysłu.

Z recyklingu… 80% 

W trosce o naturę wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu. począwszy od samych drzwi kończąc na prowadnicach czy elementach ozdobnych. To ciekawy pomysł na dodanie wnętrzu niecodziennego charakteru, podkreślenie indywidualizmu mieszkańców lub zwieńczenie dopracowanej wizji aranżacyjnej. Wykończone z najwyższą starannością.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne są obecnie najbardziej popularne. W tym systemie niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylenie drzwi. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić Twoją przestrzeń i świetnie sprawdzają się nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Projektujesz meble?  Zapraszam do współpracy.

EKO EKO EKO —> Materiał pozyskuję z zaprzyjaźnionego tartaku. Wszystkie elementy przeznaczone są do utylizacji a ja daje im drugie życie!
80% materiałów pochodzi z recyklingu lub z przeznaczenia do utylizacji ale jest pełnowartościowym produktem dla mojego dzieła.

Wykończony wysokiej jakości półmatowym olejem firmy Osmo (przeznaczone do kontaktu z żywnością, bardzo bezpieczny dla ludzi).
Stosujemy tylko sprawdzone i certyfikowane produkty wykończeniowe w trosce o Wasze zdrowie.

5/5

Potrzebujesz wsparcia?

Zadzwoń

+48 782 198 107

Napisz e-mail

biuro@innovabarva.pl

Add to cart