Drzwi przesuwne są obecnie najbardziej popularne. Niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na ich uchylanie. Tego typu rozwiązanie pozwalają więc zaoszczędzić dużą część powierzchni. Dzięki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Sięgnij po nie, kiedy projektujesz wnętrza lub meble.

.

Stare drewno….

Jeśli nie interesują Cię marketowe meble to jesteś w odpowiednim miejscu.

Nieszablonowe projekty  są dla nas wyzwaniem które podejmuję z pasją tworząc przedmioty które wypełnią Twoją przestrzeń do życia.

Dzięki moim projektom wzbogacisz się o unikatowy element, Wspólnie z nami zadbasz o naturę. większość materiałów pochodzi z recyklingu a do wykończenia powierzchni stosuję tylko produkty wysokiej jakości z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością w trosce o naturę i Nasze zdrowie.

Stary orzech - piękna sprawa!

Stół wykonany na zamówienie ze starego orzecha. Osadzony na solidnych stalowych nogach.

Add Your Heading Text Here

Matowa powierzchnia pięknie nabiera kolorów po nałożeniu twardego oleju Osmo. 

Niesamowita głębia i nasycenie zachowanej struktury starego drewna którego piękno kształtuje czas i natura.

Jeden z naszych ulubionych momentów przy każdym projekcie. 

Nasze dzieła są tak projektowane, aby były przyjazny dla środowiska przy wykorzystaniu żywicy bez użycia jakichkolwiek szkodliwych chemikaliów.

Materiały pochodzą z recyklingu Ten wzór stołu  jest przykładowym modelem którym możesz się zainspirować.
Nasze stoły na zamówienie pod wskazany wymiar są w 100% ręczną pracą i jest to tylko jeden egzemplarz. Zawsze masz gwarancję że nigdy się nie powtórzy. 

Wzbogać swoją przestrzeń życiową.

Bądź eko 


Najfajnieszy zestaw w mieście!!

Ciepły, wygląd, który przyciąga.

Ten zestaw jest wykonany ze wszystkich materiałów pochodzących z recyklingu.Całe drewno stodoły jest zgrubnie przetartym, ręcznie ciosanym drewnem. Jest solidny i ciężki. Każdy kawałek został gładko wyszlifowany, usuwając szorstkie krawędzie, pozostawiając wszystkie oryginalne cechy oryginalnego brzeszczotu sprzed 2 wieków. Drewno jest pokryte  kilkoma warstwami twardego oleju osmo. Stalowe nogi o niecodziennym kształcie również pochodza z odzysku.

 

 

Add to cart